Az EHF a Bajnokok Ligája 2025/26-os idényének lezárását követően, június 16-án nevezte meg a díj jelöltjeit. A voksolás egy héten át zajlott, az eredményeket pedig június 23-án tették közzé. A győri klub hét jelöléssel rendelkezett, amelyek közül végül három kategóriában sikerült megszerezni az elsőséget. A Győri Audi ETO KC játékosai közül a balátlövő Bruna de Három győri kézilabdázó került be az EHF Év csapatába
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz