"A hétköznapokban háziasszony vagyok" – A Nagy Duett sztárja, Komonyi Zsuzsi a férjéről és gyermekéről is mesélt
Komonyi Zsuzsi számára hatalmas élmény volt A Nagy Duett, az élmények és az érzések még mindig nagyon erősen benne élnek. Az énekesnő őszintén beszélt a Blikknek arról, mennyire megszerette a műsort, és arról is, hogy a TV2-es szereplés teljesen új lendületet adott neki, nemcsak szakmailag, hanem emberileg is. Közben pedig ugyanúgy helyt áll édesanyaként és háziasszonyként, mint eddig: reggel iskolába viszi a kisfiát, főz, pakol, hétvégén pedig fellépésről fellépésre járja az országot.
- Hirdetés -
