„Örök élmény” – Tíz éve nyerte meg A Nagy Duettet Péter Szabó Szilvia és Pachmann Péter

Különleges évfordulóra emlékezett vissza Pachmann Péter: tíz évvel ezelőtt, 2016 júniusában nyerte meg Péter Szabó Szilviával a TV2 népszerű show-műsorát, A Nagy Duettet. A műsorvezető közösségi oldalán osztotta meg emlékeit a versenyről, hangsúlyozva, hogy a siker mögött nem szerencse, hanem hónapokon át tartó kemény munka állt.

„Örök élmény” – Tíz éve nyerte meg A Nagy Duettet Péter Szabó Szilvia és Pachmann Péter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!