Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket
A Setúbalban két ezüstérmet szerző úszónő a nyílt vízi világkupaversenyek után itthon rosszul lett, kórházba került, hét órán keresztül kapott infúziót. Nem indul az Eb-n, amit a Szajnában rendeznek meg.
- Hirdetés -
