„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a vb-siker után

Egészen különleges ünneplésbe kezdtek a norvég válogatott szurkolói, miután csapatuk 3–2-re legyőzte Szenegált a világbajnokság csoportkörének második fordulójában, és ezzel biztosította helyét az egyenes kieséses szakaszban.

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a vb-siker után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!