„Tényleg nem vagyok rasszista” – mondta egy szerb szakkommentátor, akinek rasszista kijelentése óriási felháborodást keltett a foci-vb-n
Ennek ellenére az ominózus eset után egy nappal visszahívták a szerb közmédia világbajnoki műsorába, hogy az Argentína–Ausztria meccsen is szakkommentátorként működjön közre.
- Hirdetés -
