Eldőlt: nem nevez a női kosárlabda-Euroligába a magyar bajnok NKA Universitas Pécs csapata. Az NB I-es elsőség után nem sokkal Rátgéber László, az egyesület szakmai vezetője közösségi oldalán jelezte, segítség nélkül az együttes nem fogja vállalni az indulást, mostanra pedig ez hivatalossá is vált.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk