Sokkoló döntést hozott a magyar bajnokcsapat, lemond az európai kupaindulásról

Eldőlt: nem nevez a női kosárlabda-Euroligába a magyar bajnok NKA Universitas Pécs csapata. Az NB I-es elsőség után nem sokkal Rátgéber László, az egyesület szakmai vezetője közösségi oldalán jelezte, segítség nélkül az együttes nem fogja vállalni az indulást, mostanra pedig ez hivatalossá is vált.

Sokkoló döntést hozott a magyar bajnokcsapat, lemond az európai kupaindulásról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!