A Setúbalban két ezüstérmet szerző úszónő a nyílt vízi világkupaversenyek után itthon rosszul lett, kórházba került, hét órán keresztül kapott infúziót. Nem indul az Eb-n, amit a Szajnában rendeznek meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport