Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket

A Setúbalban két ezüstérmet szerző úszónő a nyílt vízi világkupaversenyek után itthon rosszul lett, kórházba került, hét órán keresztül kapott infúziót. Nem indul az Eb-n, amit a Szajnában rendeznek meg.

Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!