Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak
Újra az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet élére került Kádár Balázs főorvos, aki tavaly nyáron került a figyelem középpontjába, miután egy magánrendezvényen viselt pólója miatt vezetői pozíciójából eltávolították. A Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.
- Hirdetés -
