Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak

Újra az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet élére került Kádár Balázs főorvos, aki tavaly nyáron került a figyelem középpontjába, miután egy magánrendezvényen viselt pólója miatt vezetői pozíciójából eltávolították. A Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu