Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak

Újra az Észak-magyarországi Regionális Mentőszervezet élére került Kádár Balázs főorvos, aki tavaly nyáron került a figyelem középpontjába, miután egy magánrendezvényen viselt pólója miatt vezetői pozíciójából eltávolították. A Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak bejegyzés először ACNEWS-én jelent meg.

Ismét vezető lett a főorvos, akit tavaly politikai okokból kirúgtak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → AC News

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!