Nincs menekvés, már húzódik fölénk a hőkupola
A következő napokban csak rosszabb lesz: jön a 39 fokos kánikula. Éjjel is izzadni fogunk.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A következő napokban csak rosszabb lesz: jön a 39 fokos kánikula. Éjjel is izzadni fogunk.
- Hirdetés -