Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A fizikus, aki túlélte a halálos sugárnyalábot: bedugta a fejét a részecskegyorsítóba, valami egészen hihetetlen történt vele

Szó szerint bedugta a fejét egy működő részecskegyorsítóba egy szovjet fizikus, Anatolij Bugorszkij. Egy fénysebességgel száguldó, óriási energiájú protonnyaláb fúrta át az agyát. A helyszínen azonnal meg kellett volna halnia, ő azonban nemcsak túlélte a balesetet, de egy egészen hátborzongató mellékhatással szembesült. Az arca bal fele, ahol a sugár áthaladt, teljesen megbénult, cserébe viszont egyáltalán nem öregedett tovább. Míg a jobb oldala az évtizedek alatt ráncosodott, a bal megrekedt a baleset pillanatában, harminchat éves korában.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu