Nagy Ervin megszólalt az NKA-botrányról: „A Hankó-botrány 6 érintettjét vette ma őrizetbe a NAV!”
Újabb fordulat történt az NKA-t érintő ügyben. Nagy Ervin kedden a közösségi oldalán azt közölte, hogy a NAV őrizetbe vette a „Hankó-botrány” hat érintettjét.