Nagy Ervin megszólalt az NKA-botrányról: „A Hankó-botrány 6 érintettjét vette ma őrizetbe a NAV!”

Újabb fordulat történt az NKA-t érintő ügyben. Nagy Ervin kedden a közösségi oldalán azt közölte, hogy a NAV őrizetbe vette a „Hankó-botrány” hat érintettjét.

Nagy Ervin megszólalt az NKA-botrányról: „A Hankó-botrány 6 érintettjét vette ma őrizetbe a NAV!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!