Felszámolná a falvakat a Tisza-kormány? Erre utal az egyik államtitkár kijelentése
Szerinte az Orbán-kormány túl sok forrást fordított a falvak fejlesztésére.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Szerinte az Orbán-kormány túl sok forrást fordított a falvak fejlesztésére.
- Hirdetés -