Nyolc vásárhelyi ökölvívó bizonyított országos versenyeken – képgalériával
A Hód Ökölvívó Klub versenyzői két versenyen is megmutathatták felkészültségüket. A múlt héten négy versenyző a Kiskunhalason rendezett UNIQA kupán lépett szorítóba, ezen a hétvégén pedig szintén négy ökölvívó húzhatott kesztyűt Cegléden a Pákozdi László Emlékversenyen. A június 20-án megrendezett UNIQA Kupán Gémes Adrián (U15), Laduver Levente (U15), Hevesi Attila (U19) és Király Dominik (U19) […]
- Hirdetés -
