Rétvári Bence szerint a pedagógus-béremelés mértéke elenyésző a vele járó papírmunkához képest
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.
- Hirdetés -
