Rétvári Bence szerint a pedagógus-béremelés mértéke elenyésző a vele járó papírmunkához képest

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.

Rétvári Bence szerint a pedagógus-béremelés mértéke elenyésző a vele járó papírmunkához képest

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!