A Nintendo 10%-os fizetésemelést hajt végre

Miközben számos kiadó és stúdió elbocsájtásokra készül, csapatok zárhatnak be és projektek kerülnek veszélybe, a japán konzolgyártó megemeli a munkavállalók alapbérét 10%-kal.

A Nintendo 10%-os fizetésemelést hajt végre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!