KDNP: a 0,4 százalékos pedagógus-béremelés adminisztrációja többe kerülhet, mint maga az emelés

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.

KDNP: a 0,4 százalékos pedagógus-béremelés adminisztrációja többe kerülhet, mint maga az emelés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!