Kemény üzenetet küldött Magyar Péter: "Indul a Tisztítótűz művelet!"

Megszabadítjuk a magyarokat "a hazánkat kirabló, az állampolgárokkal szemben fellépő, őket fenyegető, életüket ellehetetlenítő politikai és gazdasági maffiától" - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Orszűggyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.

Kemény üzenetet küldött Magyar Péter: "Indul a Tisztítótűz művelet!"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!