Megszabadítjuk a magyarokat "a hazánkat kirabló, az állampolgárokkal szemben fellépő, őket fenyegető, életüket ellehetetlenítő politikai és gazdasági maffiától" - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Orszűggyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk