Három év börtönbüntetésre ítéltek Szomáliában egy 27 éves nőt, miután a közösségi médiában bírálta a kormányt – írja a The Guardian. Az ügy komoly felháborodást váltott ki az országban, az ítéletet volt állami vezetők és jogvédő szervezetek is elítélték.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac