KDNP: a 0,4 százalékos pedagógus-béremelés adminisztrációja többe kerülhet, mint maga az emelés
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés.
- Hirdetés -
