Szerdától jelentősen drágul a parkolás Budapesten, de nem ez az egyetlen változás
Július 1-jével teljesen eltűnnek a parkolóautomaták Budapestről, ezt követően csak mobilalkalmazásról lehet majd rendezni a parkolási díjat. Ennek következtében a parkolás díja 25 százalékkal többe fog kerülni, mint az automaták idejében.
- Hirdetés -
