Magyarországon a legtöbb kisvállalatnál a teljesítménymenedzsment - ha egyáltalán van ilyen - ma is egyetlen, feszült eseményt jelent: az éves beszélgetést, amit vezető és munkatárs egyaránt csak túlélni szeretne. A kérdés nem az, szükség van-e teljesítménymenedzsmentre, hanem hogy hogyan lehet ezt egyszerűen, felesleges adminisztráció nélkül működtetni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HR Portál