Hegedűs Zsolt kéréssel fordult a lakossághoz: ebben az esetben menjünk a sürgősségire
Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter a rendkívüli hőség miatt arra kéri az embereket, hogy fokozottan figyeljenek oda társaikra, és működjenek együtt, ha úgy látják, hogy valaki rosszul lett.