Hegedűs Zsolt kéréssel fordult a lakossághoz: ebben az esetben menjünk a sürgősségire

Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter a rendkívüli hőség miatt arra kéri az embereket, hogy fokozottan figyeljenek oda társaikra, és működjenek együtt, ha úgy látják, hogy valaki rosszul lett.

Hegedűs Zsolt kéréssel fordult a lakossághoz: ebben az esetben menjünk a sürgősségire

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!