Július 1-jével teljesen eltűnnek a parkolóautomaták Budapestről, ezt követően csak mobilalkalmazásról lehet majd rendezni a parkolási díjat. Ennek következtében a parkolás díja 25 százalékkal többe fog kerülni, mint az automaták idejében.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu