Újabb egészségügyi félelemkeltő állítás kezdett terjedni a közösségi médiában. Egyes bejegyzések szerint a naptej kevesebb mint 24 óra alatt bejut a véráramba, blokkolja a D-vitamin termelődését, ezzel pedig gyengíti a szervezet természetes rákellenes védekezését.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac