A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) országgyűlési frakcióvezetője a kormány pedagógusok számára bejelentett átlagosan háromezer forintos béremelését kritizálta vasárnap, felvetve, hogy annak az adminisztrációs terhe nagyobb lehet, mint maga béremelés. Rétvári Bence közösségi oldalán rámutatott: a nevelést és az oktatást közvetlenül segítő dolgozók bérének azonnali 25 százalékos emelésnek ígéretével kampányoló Tiszának végül egy 0,4 százalékos pedagógus béremelést […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap