Ezért váltotta le Pósfai Gábor egy hét után a rendőrfőkapitányt

A jelek szerint komoly változások zajlanak a rendőrségnél! Pósfai Gábor belügyminiszter ugyanis alig több mint egy héttel a hivatalba lépése után visszavonta Tóth Tamás altábornagy Bács-Kiskun vármegyei rendőrfőkapitányi kinevezését.

Ezért váltotta le Pósfai Gábor egy hét után a rendőrfőkapitányt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!