Ezért váltotta le Pósfai Gábor egy hét után a rendőrfőkapitányt
A jelek szerint komoly változások zajlanak a rendőrségnél! Pósfai Gábor belügyminiszter ugyanis alig több mint egy héttel a hivatalba lépése után visszavonta Tóth Tamás altábornagy Bács-Kiskun vármegyei rendőrfőkapitányi kinevezését.
- Hirdetés -
