Pósfai Gábor egy hét után menesztette a rendőrfőkapitányt - ez az oka

Lázadás a rendőrségen: Alig egy hét után menesztette a főkapitányt a belügyminiszter

Pósfai Gábor egy hét után menesztette a rendőrfőkapitányt - ez az oka

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!