Pótolták a hiányzó képviselőket a Tisza és a Fidesz fővárosi frakciójában
A Fidesz-KDNP és a Tisza Párt pótolta két-két hiányzó fővárosi képviselőjét, akik közül hárman le is tették esküjüket a Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésének kezdetén.
- Hirdetés -
