Döntött a kormány: 3,6 milliárd forintból újítják fel a kórházi klímákat
A kormány 3,6 milliárd forintot fordít a kórházi klímaberendezések azonnali karbantartására, fejlesztésére - közölte a pénzügyminiszter vasárnap a Facebook-oldalán.
- Hirdetés -
