A kormány 3,6 milliárd forintot fordít a kórházi klímaberendezések azonnali karbantartására, fejlesztésére - közölte a pénzügyminiszter vasárnap a Facebook-oldalán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!