Döntött a kormány: 3,6 milliárd forintból újítják fel a kórházi klímákat

A kormány 3,6 milliárd forintot fordít a kórházi klímaberendezések azonnali karbantartására, fejlesztésére - közölte a pénzügyminiszter vasárnap a Facebook-oldalán.

Döntött a kormány: 3,6 milliárd forintból újítják fel a kórházi klímákat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!