Mennyit fizetünk a boltban, ha vége az árrésstopnak? A Tisza-kormány még kivár

Bár a jegybank már nem tartaná veszélyesnek az infláció szempontjából, ha véget érne az árrésstop, Magyar Péterék egyelőre nem kapkodják el, mivel mindenkinél zsebre megy a kérdés.

Mennyit fizetünk a boltban, ha vége az árrésstopnak? A Tisza-kormány még kivár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!