Mennyit fizetünk a boltban, ha vége az árrésstopnak? A Tisza-kormány még kivár
Bár a jegybank már nem tartaná veszélyesnek az infláció szempontjából, ha véget érne az árrésstop, Magyar Péterék egyelőre nem kapkodják el, mivel mindenkinél zsebre megy a kérdés.
- Hirdetés -
