Pótolták a hiányzó képviselőket a Tisza és a Fidesz fővárosi frakciójában

A Fidesz-KDNP és a Tisza Párt pótolta két-két hiányzó fővárosi képviselőjét, akik közül hárman le is tették esküjüket a Fővárosi Közgyűlés pénteki ülésének kezdetén.

Pótolták a hiányzó képviselőket a Tisza és a Fidesz fővárosi frakciójában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!