Ha hűsölni menne a Nagy-Hideg-hegyre, van egy rossz hírünk: már ott sincs olyan hideg
A hétvégére várható rendkívüli hőség miatt figyelmeztetést adott ki a Börzsönyi Hegyimentő Szolgálat. Arra hívják fel a kirándulók figyelmét, hogy a magasabban fekvő területeken is 35 Celsius-fok körüli hőmérséklet várható. A túrázóknak ezért fokozott óvatosságra van szükségük.
- Hirdetés -
