Ha hűsölni menne a Nagy-Hideg-hegyre, van egy rossz hírünk: már ott sincs olyan hideg

A hétvégére várható rendkívüli hőség miatt figyelmeztetést adott ki a Börzsönyi Hegyimentő Szolgálat. Arra hívják fel a kirándulók figyelmét, hogy a magasabban fekvő területeken is 35 Celsius-fok körüli hőmérséklet várható. A túrázóknak ezért fokozott óvatosságra van szükségük.

Ha hűsölni menne a Nagy-Hideg-hegyre, van egy rossz hírünk: már ott sincs olyan hideg

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!