180 fokos fordulat - a győri Fidesz-KDNP is megszavazta a szolidaritási adó jelenlegi formájában való megszüntetésére irányuló felterjesztés megtételét
Ma már nem hiszik azt, hogy az Győr stratégiai érdeke, ha elvisznek a városból 13 milliárd forintot.
- Hirdetés -
