Ha nincs az a fránya AI, most nem kéne egy kisebb vagyont fizetnünk a Steam Machine-ért

Valósággal sokkolták a játékostársadalmat a Valve gőzgépének árai, mert bár sejthető volt, hogy vastagon fog majd a cég ceruzája, senki sem gondolta volna, hogy ennyire.

Ha nincs az a fránya AI, most nem kéne egy kisebb vagyont fizetnünk a Steam Machine-ért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!