Szombat 0 órától harmadfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos. Orosz Beatrix a Kormányszóvivői tájékoztatón jelentette be, hogy 38–40 fok is lehet az ország egyes helyein. Az eddigi legintenzívebb és legveszélyesebb hőhullám elé néz az ország, húsz éve nem láttunk ilyet. A hőség miatt már most több vasútvonalon és HÉV-vonalon lassabban járnak a vonatok. Rendkívüli […] Source
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke