Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Folytatódik a zászlóbotrány - bedobtak a Dunába egy magyar lobogót az Erzsébet hídról, nyomoz a rendőrség

A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitánysága eljárást indított, miután az Erzsébet hídra kihelyezett magyar zászlók egyikét bedobták a Dunába. Az esetről készült videó tanúsága szerint néhány ember ledobta a zászlót a hídról. Az ügy politikai visszhangot váltott ki, különösen a Mi Hazánk Mozgalom részéről, amely szerint Karácsony Gergely főpolgármester „hergelése” vezetett az incidenshez.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu