Folytatódik a zászlóbotrány - bedobtak a Dunába egy magyar lobogót az Erzsébet hídról, nyomoz a rendőrség
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitánysága eljárást indított, miután az Erzsébet hídra kihelyezett magyar zászlók egyikét bedobták a Dunába. Az esetről készült videó tanúsága szerint néhány ember ledobta a zászlót a hídról. Az ügy politikai visszhangot váltott ki, különösen a Mi Hazánk Mozgalom részéről, amely szerint Karácsony Gergely főpolgármester „hergelése” vezetett az incidenshez.
- Hirdetés -
