Folytatódik a zászlóbotrány - bedobtak a Dunába egy magyar lobogót az Erzsébet hídról, nyomoz a rendőrség

A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. Kerületi Rendőrkapitánysága eljárást indított, miután az Erzsébet hídra kihelyezett magyar zászlók egyikét bedobták a Dunába. Az esetről készült videó tanúsága szerint néhány ember ledobta a zászlót a hídról. Az ügy politikai visszhangot váltott ki, különösen a Mi Hazánk Mozgalom részéről, amely szerint Karácsony Gergely főpolgármester „hergelése” vezetett az incidenshez.

Folytatódik a zászlóbotrány - bedobtak a Dunába egy magyar lobogót az Erzsébet hídról, nyomoz a rendőrség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!