Wáberer György alól kihúzhatják az egyetemi vagyonkezelő széket is
A HVG információi szerint ismét feszült a helyzet a Tokaj-Hegyalja Egyetemen, ahol a szerdai szenátusi ülésen meg sem jelent kuratóriumi elnök újabb manőveréről – amivel az egyetem szeptemberi tanévkezdését veszélyezteti - azzal nyilvánítottak véleményt, hogy megszavazták: Wáberer Györgynek és barátainak mennie kellene. Megírták ezt a miniszternek is.
- Hirdetés -
