Közgyűlés: Ferenczi Gábor párbeszédet ígér, Márki-Zay a Vásárhelyet ért hátrányok rendezését kéri
A júniusi rendes közgyűlésen – elődje hagyományaival szakítva – a térség országgyűlési képviselője, Ferenczi Gábor is helyet foglalt a városvezetés mellett. Napirend előtti felszólalásában a vásárhelyiekhez szólva azt hangsúlyozta, senki ne féljen őt a véleményével megkeresni, mert párbeszédet szeretne mindenkivel, azzal is, akivel esetleg nem egy pártálláson van. Márki-Zay Péter reakciójában kérte a képviselőt, hogy „az elmúlt nyolc év Vásárhelyt ért hátrányos megkülönböztetését” valahogy orvosolják.
- Hirdetés -
