Orbánék csapdába csalták az országot
A KlikkTV Egyenleg című műsorában Lattmann Tamás nemzetközi jogász és Kuncze Gábor volt belügyminiszter arról beszélgetett, van-e még létjogosultsága a közmédiának Magyarországon. A két vendég egyetértett abban, hogy a jelenlegi rendszer súlyosan kompromittálódott, és szerintük a közszolgálati feladatok jelentős része más formában, jóval kevesebb állami beavatkozással is ellátható lenne.
- Hirdetés -
