Orbánék csapdába csalták az országot

A KlikkTV Egyenleg című műsorában Lattmann Tamás nemzetközi jogász és Kuncze Gábor volt belügyminiszter arról beszélgetett, van-e még létjogosultsága a közmédiának Magyarországon. A két vendég egyetértett abban, hogy a jelenlegi rendszer súlyosan kompromittálódott, és szerintük a közszolgálati feladatok jelentős része más formában, jóval kevesebb állami beavatkozással is ellátható lenne.

Orbánék csapdába csalták az országot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!