Elegük lett a visszaélésekből, július elsejétől szigorít a MOHU – vége egy ingyenes szolgáltatásnak
A MOHU szerint sorozatos visszaélések miatt kényszerültek az ingyenesség megszüntetésére.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A MOHU szerint sorozatos visszaélések miatt kényszerültek az ingyenesség megszüntetésére.
- Hirdetés -