Elegük lett a visszaélésekből, július elsejétől szigorít a MOHU – vége egy ingyenes szolgáltatásnak

A MOHU szerint sorozatos visszaélések miatt kényszerültek az ingyenesség megszüntetésére.

Elegük lett a visszaélésekből, július elsejétől szigorít a MOHU – vége egy ingyenes szolgáltatásnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Sonline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!